Home / Yıldırım Profilo Servisi

Yıldırım Profilo Servisi

Beyaz eşya bir evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından bir tanesidir. Ancak sürekli çalışır durumda olduğundan ve çoğu zaman doğru kullanılmadığından dolayı bozulur ve tamiratı oldukça zahmetli bir hal alır. Yıldırım profilo beyaz eşya servisi tamir bakım ve onarım işleri ile ilgilendiğinden her türlü tamiratı itinayla yapmaktadır.

Sizde profilo çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırmak istiyorsanız anca güvenilir bir firma bulamıyorsanız derhal telefonla bizi arayın. Firmamız işini son derece iyi yapmakla beraber elemanlarımız tamirat işini son derece hızlı bir şekilde halletmektedir.

Çoğu zaman işini aynı gün bitiren elemanlarımız ancak çok büyük bir sorun olursa ya da her hangi bir parça eksik olursa ertesi güne kalabiliyor. Böyle bir durum olmadığı sürece cihazınız için tamiratınız aksamaz ve istek gönderdikten sonra işleminiz başarıyla gerçekleşir.

Neden bizim firmamızı tercih etmelisiniz;

  • Firmamız elemanları yıllardır hizmet verdiğinden son derece tecrübelidir.
  • Bu alanda firmamızdan iyisi henüz bulunmamaktadır.
  • Son derece hızlı bir şekilde tamirat işlemleri yapılmaktadır.
  • Makineniz bozulmasa dahi bakım işlemleri için bizi arayabilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti merkezli bir sistemimiz vardır.

Firmamız tüm bu öncelikleri belirli müşterilerine değil bize ulaşan her müşterisine uygulamaktadır. Şirketimiz daima müşteri memnuniyeti için çaba sarf eder. Bu durum firmamız için son derece önemli bir konudur. Dolayısı ile teknik servis ekiplerimizi özenle seçerek ve onları işe almadan önce belirli işlemlerden ve eğitimlerden geçerek daha da kalifiyeli hale getirmekteyiz.

Yani çamaşır makinenizin tamirat işlerini bize verdiğinizde makinenizin bir daha sorun çıkartmayacağına kesin gözle bakabilirsiniz. Firmamız çalışanları tamirat işleminden sonra da sizinle form doldurarak makinenin asıl sorunun ne olduğunu size bildirecek ve bir daha ne olursa aynı sorunla karşılaşılmaz bilgisini sizlere sunacaklardır.