Home / Osmangazi Profilo Servisi

Osmangazi Profilo Servisi

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmetlerine devam eden firmamız kurumsal bir firma olmasının yanı sıra yapmış olduğu tamirat bakım ya da onarım işleminden sonra tam 1 yıl boyunca yapmış olduğu ürüne garanti hizmeti vermektedir. Yani beyaz eşyanızın tamirat işlemi yapıldıktan sonra o beyaz eşya bir yıl içerisinde sorun çıkartırsa firmamız bunu garanti kapsamında sayacaktır. Daha önce hiçbir firma bunu yapmamıştır ve ürünün yasal garantisi dolduktan sonra yapılan her tamirattan fazlaca ücretler alınmıştır. Ancak firmamız sizi mağdur etmemek için bu tür bir uygulama getirmiştir ve sadece bu özellik bile bizi tercih etmeniz için yeterli bir nedendir.

Firmamız Osmangazi profilo servisi ayrıca sadece Osmangazi merkezde değil diğer yan ilçelere de tamirat işlemleri için hizmet vermektedir. Merkezde bulunan şubemiz yakın ilçelere hizmet verirken uzak bir ilçe olduğunda ise sizin için form doldurarak oraya en yakın şubemizin size ulaşmasını sağlamaktadır. Bursa’nın neredeyse her ilçesine ulaşabilen ve git gide adından daha da söz ettiren beyaz eşya servisi miz sizleri mağdur etmemek için her türlü önerilerinizi dikkate almaktadır.

Şu anda bakımda olan istek ve şikâyet bölümümüze dilerseniz istek öneri ve şikâyetlerinizi yazabilir ve size daha iyi hizmet verebilmek adına yapmamızı önerdiğiniz görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Beyaz eşya tamiri beyaz eşyalarının kalitesinin artmasıyla bir hayli zahmetli olan ve kullanıcısına ciddi zararlara uğratabilen bir sektör haline gelmiştir. Buna rağmen ev bireyleri beyaz eşya kullanımından vazgeçemeyecekleri için beyaz eşyalarını en makul ücrete yaptırabilecekleri firmaları aramaktadır. Bu firmalar arasında ise bizim firmamız diğer firmaların bir adım önüne geçmektedir. Bunun en önemli nedeni ise bünyesinde bulundurduğu kalifiyeli elemanlarının son derece özenli ve titiz bir şekilde beyaz eşya tamirat işi yapmaladır.